Eyeliner Dipliner

Eyeliner Dipliner

Gözler yüz güzelliğinin en önemli parçalarından biridir ve özellikle kadınlar her gün dışarı çıkmadan önce ya da uyanır uyanmaz gözlerine makyaj yapmaktadır. Kişiler eğer çok yoğun bir yaşama sahipse ya da el becerisine yeterince sahip değilse istedikleri sonucu elde edemeyebilirler. Bunun için artık kalıcı makyaj uygulamaları arasında sıklıkla uygulaması yapılan eyeliner dipliner işlemleri ile günlük çok kısa sürede makyaj yapıp güne başlayabilirler.

Bunun için profesyonel bir şekilde hizmet almak isteyen bireyler güzellik merkezimide yapılan tüm kalıcı makyaj ve diğer uygulamaların alanında eğitim almış deneyimli uzmanlarımız tarafından işlem yapıldığını bilerek bize gelmelidir.

Kalıcı eyeliner dipliner uygulaması gözün kirpik dibi (dipliner) ve gözün üst bölgesi (eyeliner) olmak üzere iki farklı şekilde yapılmaktadır. Bireyler eğer isterlerse kendi makyaj alışkanlıklarına göre bunun sadece biri için de yardım alabilir.

Eyeliner Dipliner Uygulaması

Eyeliner dipliner uygulaması yaklaşık olarak 1-3 yıl arası bir kalıcılık süresine sahiptir. Bu da ciddi anlamda çok uzun bir zaman dilimi kapsamaktadır. Bireyler dilerse uygulamayı kullanmaktan bu sürecin sonunda vazgeçebilirler ya da yeniden güzellik merkezimize gelerek işlemin tekrarlanmasını talep edebilirler.

Bir birey;

·         Kaş kontürü

·         Dudak kontürü

·         Dudak renklendirme

·         Eyeliner dipliner uygulaması

Kalıcı fondöten uygulaması sayesinde yaklaşık 2 yıl boyunca hiçbir şekilde makyaj yapmak zorunda kalmadan yüzlerindeki işlemleri kullanabilirler.

Bu hem zamandan hem de paradan kazanç sağlamak anlamına gelmektedir. Güzellik merkezimizde yurt dışında ünlü olan son derece yaygın şekilde kullanılan markaların boyaları ve cihazları ile işlem yapılmaktadır. Bu nedenle cildinizin herhangi bir şekilde zarar görmesi söz konusu olamaz.

Uygulama sonrasında iyileşme sürecini hızlandırmak ve konforlu geçirmek için bakım yapılması önerilmektedir. Bu konuda güzellik uzmanlarımız her bir işlem sonrası kendinize nasıl bakmanız gerektiği ile ilgili olarak eğitim vereceklerdir.

Pek çok birey bu işlemlerin dövme olduğunu düşünerek ömür boyu kalıcı olacağı konusunda endişe duymaktadır. Dövme işlemleri derinin çok alt katmanlarına uygulanmaktadır. Ancak eyeliner dipliner gibi tüm kalıcı makyaj uygulamaları derinin en üst tabakasına uygulanmaktadır. Bu nedenle cildin doğal olarak kendini yenileme süreci içerisinde, ki bu süre yaklaşık 2 yıl sürmektedir, kendiliğinden yapılan işlem kaybolarak cilt kendi doğal rengine dönmektedir.

Bu sürecin sonunda bireyde işleme dair herhangi bir iz kalmamaktadır. Ciltte renk değişimi de kesinlikle gözlemlenmemektedir.

Bu nedenle kalıcı eyeliner dipliner uygulaması için güzellik merkezimizi gönül rahatlığı ile ziyaret edebilirsiniz.