Hakkımızda


Mess güzellik salonu ekibi olarak İstanbul Çekmeköy’de faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Sunmuş olduğumuz güzellik ve bakım hizmetleri ile kısa sürede en çok tavsiye edilen güzellik salonları arasında yerimizi almış bulunmaktayız.  

Mess ailesi olarak her daim güler yüzlü ve alanında deneyimli ve uzman ekip arkadaşlarımız ile birlikte sizlere kaliteli hizmet sunmayı amaç edindik. Saç ve cilt bakımı ile ilgili güzellik sektöründeki tüm gelişmeleri anında takip eden Mess ailemiz müşterileri ile de uzun soluklu ilişkiler kurmaktadır. Mess güzellik salonu her daim uğrayabileceğiniz ve en son teknolojik cihazlar ile güzellik ve bakım hizmeti sunan bir güzellik merkezidir.  

Hijyenik ve disiplinli çalışma prensibi ile ve ilk günkü heyecanımızı koruyarak yolumuza devam ediyoruz. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini referans olarak alarak yeni müşterilerimize de en kaliteli hizmet ve ürünleri sunarak çalışmalarımıza sürdürmekteyiz. Güzellikle salonumuz içerisinde dermapeneyeliner ve dipliner, profesyonel cilt bakımı, dudak renklendirme, kalıcı makyaj, kaş ve kirik liftingi, kaş pudralama gibi profesyonel güzellik hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Ayrıca alanında uzman ve sertifikalı cilt bakımı uzmanlarımız aracılığı ile microblading, saç mezoterapisi ve medikal cilt bakımı hizmetlerimizi de tercih edebilirsiniz.  

Bakanlık onaylı ürünlerin kullanımı ve gerekli hijyen kuralları konusunda hassasiyet göstererek sizlere hizmet sunmaktayız. Güzellik ve cilt bakımı ile ilgili her konuda profesyonel olarak destek alabileceğiniz Mess güzellik salonu kısa sürede yüzlerce müşteriye ulaşmanın haklı gururunu yaşamaktadır.